CZK

Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

ŠATY INOO

Designér: Lada Vyvialová

6 888 

Pohodlné nano šaty na každou příležitost.

Šaty s volnější vrchní částí s délkou v úrovni kolen. Vysoký stojatý límec vytváří krásný efekt drapérie. Spadená náramenice s dlouhými, úzkými rukávy, vysoký rolákový výstřih tvořící drapérii, spodní délka šatů a rukávů začištěna manžetou, bez zapínání.

Funkční materiál je mimořádně pohodlný. Díky nenáročné údržbě je model ekologický, eliminuje spotřebu vody, saponátů a energie. Patentovaný antibakteriální úplet s funkčními vlastnostmi, odvádí pot, eliminuje zápachy, pečuje o pokožku. V horku chladí, v zimě hřeje. Odráží UV záření. Kombinace s bavlnou

Navrženo a vyrobeno na principu slow fashion, vyvinuto a vyrobeno v ČR.

Nemusí se žehlit, lze prát běžně na 40°.

Popis materiálu :

Patentovaný funkční antibakteriální materiál, který kombinuje nanotechnologicky obohacený polyester a bavlnu. Jedinečná kombinace splňuje veškeré nároky na funkčnost, ale zároveň má příjemný bavlněný omak. Vazební konstrukce v originálním dělení dodává mimořádnou elasticitu a poddajnost. Modely z tohoto materiálu jsou pohodlné a neobepínají.

Funkční profil vlákna odvádí vlhkost od těla a rychle osychá na povrchu, má UV filtr a termoregulační vlastnosti – v létě chladí, po překrytí další vrstvou hřeje. Látka má příjemný bavlněný omak. Antibakteriální vlastnosti nanočástic stříbra eliminují nadměrné množení bakterií a zápachy.

Vlastnosti materiálu jsou patentované, stálé a plně funkční pro neomezený počet pracích cyklů!

Použitá nanotechnologie je patentovaná a jedinečná a drobné odchylky a barevné změny jsou dány specifickým charakterem materiálu a zároveň důkazem, že nanočástice jsou aktivní. Tyto částice přirozeně interferují s dalšími složkami, se kterými v průběhu výroby přijdou do styku. Charakterové vlastnosti, kvalita a účinek zůstává stále stejný.  

Další informace

Barva

,

Velikost konfekční

36, 38, 40, 42, 44

Velikost

, , , ,

Nebylo designérem specifikováno.

Doprava při nákupu nad 3000 Kč ZDARMA.

Doprava ČR: 129 Kč
Doprava SK: 4,90 €

100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI VÁM VRÁTÍME PENÍZE - více info

NEWSLETTER

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

DOTAZ

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100