CZK

Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

ŠATY LIMUSI

Designér: Lada Vyvialová

7 218 

Šaty LIMUSI, oslava ženské krásy.

Šaty s asymetrickou délkou a kapsami v bočních švech. Vhodné na každou příležitost. Díky vnitřním stuhám nebo použitím opasku lze různě měnit linii.

Funkční nano materiál je vzdušný a lehounký jako pírko. Navrženo a vyrobeno na principu slow fashion, vyvinuto a vyrobeno v ČR.

Vnitřní stuhy pro efekt vlečky, volný výstřih s nízkým stojákem, americké průramky zakončeny úzkou manžetou, dvě kapsy v bočních švech, asymetrická spodní délka, kraje jsou nezačištěné, materiál je nepáratelný, ideální v kombinaci s opasky Riwet, bez zapínání a bez rukávů.

Patentovaný antibakteriální úplet s funkčními vlastnostmi, odvádí pot, eliminuje zápachy, pečuje o pokožku. V horku chladí, v zimě hřeje. Odráží UV záření. Kombinace s bavlnou

Navrženo a vyrobeno na principu slow fashion, vyvinuto a vyrobeno v ČR.

Nemusí se žehlit, lze prát běžně na 40°.

Popis materiálu :

Patentovaný funkční antibakteriální materiál, který kombinuje nanotechnologicky obohacený polyester a bavlnu. Jedinečná kombinace splňuje veškeré nároky na funkčnost, ale zároveň má příjemný bavlněný omak a měkkost. Použitý materiál je mimořádně lehký, vhodný proto i na cestování, protože zabere minimum prostoru a váhy a nemusí se žehlit. Pokud je model pokrčený, stačí jej vyvěsit na ramínko pro narovnání, rychle se vyrovná i na těle. Testováno ve zdravotnictví, neirituje, vhodné i pro velmi citlivou pokožku a pokožku se sklonem k podráždění.

Funkční profil vlákna odvádí vlhkost od těla a rychle osychá na povrchu, má UV filtr a termoregulační vlastnosti – v létě chladí, po překrytí další vrstvou hřeje. Látka má příjemný bavlněný omak. Antibakteriální vlastnosti nanočástic stříbra eliminují nadměrné množení bakterií a zápachy.

Díky nenáročné údržbě je tričko ekologické, eliminuje spotřebu vody, saponátů a energie.

Vlastnosti materiálu jsou patentované, stálé a plně funkční pro neomezený počet pracích cyklů! Materiál testován na cestách “Loudavým Krokem”.

Použitá nanotechnologie je patentovaná a jedinečná a drobné odchylky a barevné změny jsou dány specifickým charakterem materiálu a zároveň důkazem, že nanočástice jsou aktivní. Tyto částice přirozeně interferují s dalšími složkami, se kterými v průběhu výroby přijdou do styku. Charakterové vlastnosti, kvalita a účinek zůstává stále stejný.  

Další informace

Barva

, , , , ,

Velikost

Nebylo designérem specifikováno.

Doprava při nákupu nad 3000 Kč ZDARMA.

Doprava ČR: 129 Kč
Doprava SK: 4,90 €

100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI VÁM VRÁTÍME PENÍZE - více info

NEWSLETTER

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

DOTAZ

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100