CZK

Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

O NÁS

MOLO7 je víc než jen nákupní galerie

MÓDA nás baví
Především nás baví módní kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto jsou příjemné, pohodlné a skvěle nositelné. Nabízíme alternativu k běžným konfekcím, snažíme se bořit anonymní fashion svět a necháváme nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na módní scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Milujeme DESIGN
Design je součástí světa každého z nás a je výrazem našeho životního stylu. Naši designéři pro vás vytváří krásné, originální a funkční věci.

Známe své designéry
Pečlivě pro vás vybíráme designéry, kteří vám zde nabízí kvalitní, jedinečné a udržitelné produkty. Každý takový kousek je stojí mnoho úsilí a poctivé ruční práce. V současné době prezentujeme přes 120 autorských značek, které vám průběžně přibližujeme prostřednictvím MOLO7 magazínu a sociálních sítí. Můžete se tak seznámit s životními příběhy jednotlivých designérů, nahlédnout do jejich ateliérů a přiřadit si k jménu konkrétní tvář.

Podporujeme studenty
Víme, že je pro studenty designu obtížné své produkty nabízet široké veřejnosti. Proto studentům poskytujeme zvýhodněné podmínky prodeje autorských produktů. Vám, našim zákazníkům, tím nabízíme možnost nakoupit unikátní originály, k nimž byste se jinak jen těžko dostávali.

NEWSLETTER

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100