CZK

Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

Tričko POLO NANO COMFORT

Designér: Lada Vyvialová

6 438 

Funkční pánské tričko POLO NANO COMFORT vhodné do práce, a to i na fyzicky aktivní pozice, pro volnočasové městské aktivity i sporty jako golf, pólo a tenis.

Nadčasové pánské tričko POLO NANO COMFORT ocení každý muž. Tričko je z příjemného funkčního antibaktriálního materiálu, neulpívá na něm zápach. Bude se v něm cítit pohodlně v práci, na procházce městem nebo přírodou. Polopřiléhavý střih. Barva černá, šedá, bílá, tmavě modrá.

Zapínání na patenty integrované ve stuze, které jsou stále funkční, nemohou se vytrhnout a nehrozí odpadnutý knoflíček ani vytahaná knoflíková dírka. Mírně přiléhavý střih.

Vhodné i pro sportovní účely a fyzické aktivity jako je práce ochranky apod.

Navrženo a vyrobeno na principu slow fashion, vyvinuto a vyrobeno v ČR.

Patentovaný antibakteriální úplet s funkčními vlastnostmi, odvádí pot, eliminuje zápachy, pečuje o pokožku. V horku chladí, v zimě hřeje. Odráží UV záření.

Lze prát běžně na 40°.

 Použitá nanotechnologie je patentovaná a jedinečná a drobné odchylky a barevné změny jsou dány specifickým charakterem materiálu a zároveň důkazem, že nanočástice jsou aktivní. Tyto částice přirozeně interferují s dalšími složkami, se kterými v průběhu výroby přijdou do styku. Charakterové vlastnosti, kvalita a účinek zůstává stále stejný.  

Další informace

Barva

, , , ,

Velikost

, , , ,

Nebylo designérem specifikováno.

Doprava při nákupu nad 3000 Kč ZDARMA.

Doprava ČR: 129 Kč
Doprava SK: 4,90 €

100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI VÁM VRÁTÍME PENÍZE - více info

NEWSLETTER

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

DOTAZ

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100