Hana Polívková

Již několikátým rokem se zabývám tvorbou šperku. Mým největším inspiračním zdrojem je příroda.  Velice si ji vážím a považuji za to nejcennější, co na Zemi máme. Poslední dobou se v mé tvorbě objevuje zásadním způsobem kruhový tvar. Symbolicky jím odkazuji právě na přírodu, která je v neustálém koloběhu. Kruh chápu jako nekončící proces. Můžeme jej pozorovat v každodenním východu a západu slunce, v ročních obdobích nebo i v průběhu života každého z nás.

Vystudovala jsem nejdříve bakalářský obor v Plzni v ateliéru Meta/ll/um u prof. ak. soch. V. K. Nováka a posléze magisterský obor v Bratislavě v Ateliéru s+m+l_XL kov a šperk u prof. ak. arch. Karola Weisslechnera.

 

http://www.puncovniurad.cz/znacky/CeskeSamotne.jpg

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména, která už na této scéně působí nějaký ten
pátek, ale i jména nepříliš profláklá, kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás sakra těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    S každým designerem se osobně setkáváme, povídáme si, poznáváme nejen sami sebe, ale i jeho tvorbu. Každý designer má svůj rukopis a řeč, kterou k vám promlouvá, a my se snažíme, aby vás tato tvorba neminula. Jsou zárukou kvality, originality a neotřelosti.

  • MOLO7zine

    MOLO7zine píše 11 koček. Ztělesňuje jejich představu, jak by měl vypadat magazín nezatížený stigmatem víkendového počtení o tom, co kde jaká minoritní celebrita udělala za skandál. Tenhle zine vás chce především inspirovat, informovat o zajímavých projektech a událostech, brát vás na nová místa a představit vám osobnosti, které mají co říct.