SISTERSCONSPIRACY

Značku SISTERSCONSPIRACY založily roku 2005 absolventky ateliéru Módní tvorby na VŠUP v Praze Alice Klouzková a Jana Jetelová. Zabývají se designem autorských pánských a dámských kolekcí a zakázkovou tvorbou. Své modely vyrábí výhradně v České republice v malých sériích a z kvalitních materiálů od evropských výrobců. Každému produktu je od návrhu až po ušití věnována maximální péče a láska. Důraz je kladen na perfektní střih, zajímavé detaily a precizní krejčovské zpracování. Mezi nejoblíbenější kousky posledních kolekcí patří hlavně casual obleky, pletené svetry i ponožky. Na grafické podobě kolekcí spolupracují mladí čeští umělci. V roce 2009 otevřely showroom v pražském Karlíně a začátkem roku 2014 se přestěhovaly na pražskou Letnou!


  Nabídka designéra

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!