CZK

Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

ROUŠKY LE BON-BON

HUMOUR – BEAUTÉ – SECURITÉ

Návrhářka a designérka Lucie Marková, která je v současné době na mateřské dovolené, se v těhotenství rozhodla, že se začne věnovat výrobě roušek. Cílem bylo, aby se v nich i těhotným ženám dobře dýchalo a zároveň, aby byly účinné v boji s viry. „V porodnici jsem se rozhodla, že z prodejů budu vyrábět roušky pro porodnice a dětská oddělení včetně sestřiček a lékařů.

Hledala jsem něco, co vykouzlí úsměv na tváři a zároveň bude splňovat přísné nároky na kvalitu,“ říká v rozhovoru pro Lidovky.cz. “Měla jsem v ní rodit, proto jsem hledala ten nejkvalitnější materiál, přes který se dobře dýchá. A tak se zrodila kolekce roušek Le Bon-bon připomínající svým tvarem dětskou cukrovinku”. Materiál oproti běžným bavlnám umožňuje snazší dýchání. Rouška je oboustranná, tvořena dvěma vrstvami s prostorem na vložení filtru pro ještě větší bezpečnost. Je ušita ze 100% bavlny s příměsí stříbra. Náš bestseller, černá rouška Le Bon-bon mini, je z materiálu, který během 20 vteřin zlikviduje všechny virové a bakteriální částice, co se látky dotknou. Je to opravdu unikátní materiál. Nad barvou se asi u Luciiných roušek nepozastavíte, ale nad tvarem ano. Veselé, úsměvné, cute a neskutečně pohodlné a prodyšné.

Přesně to byl Luciin cíl a dle reakcí lidí, byl splněn. Pohled na ně může aspoň trochu zlepšit náladu. Proto se snaží domluvit jejich distribuci také ve školkách, domovech důchodců, na dětských odděleních v nemocnicích a v porodnicích, a to nejen pro děti a budoucí maminky, ale i pro lékaře a zdravotní sestry.

„Pomocí projektu Le Bon-bon snažím propojit právě krejčovské dílny se sestrami a lékaři na dětských klinikách. Vy můžete pomoct svým nákupem. Nejen nákupem roušky, čímž přispějete na roušky pro nemocnice , ale třeba zakoupením kabátu, saka, šatů apod. u své oblíbené značky. Budete mít pak šanci, že tu po koroně zůstane,“ dodává Lucie Marková.

„Ze všech stran chodí stejná reakce – dobře se v nich dýchá a také rozesmějí děti“. Když na sobě máte velký Bon-bon, lidi kolem vás se nemohou neusmát. Rozveselí tedy velice, což byl po prodyšnosti a bezpečí ten největší záměr.

Zdroj: lidovky.cz, podnikavazena.cz

Like
Tweet

NEWSLETTER

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100