Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

Přátelství

Designér: Soolista

 901,30

Model STUD a SAMOTA pospolu.

Samota dala autismu jméno. Řecké αὐτός / autós znamená v překladu sám, zabraný do vlastního světa. Přesto lidé s poruchami autistického spektra touží mít přátelé a dobré vztahy s okolím. Mají mnohdy své rituály či jiná specifika, kvůli kterým nám mohou připadat více či méně odlišní. Často tak v kolektivu vyčnívají a nedaří se jim začlenit. Buď k nim pro jejich jedinečnost vzhlížíme, nebo se jim pro jejich jinakost vyhýbáme. Hranice normality máme totiž pevně zafixované a jen těžko je dokážeme překročit.

Podobně jako každý společenský tvor i tohle příjemné sáčko z vlny si hledá svého parťáka. Rozumí si s výrazným vlněným kabátem ve stejné, ostře modré barvě, umí ale skvěle fungovat i samo. Volný střih se přizpůsobí jakékoli postavě, obtočením odnímatelného pásku pak vykouzlíme útlejší siluetu, ať už ho protáhnete hlubokými průramky anebo využijete úpon uvnitř saka. Bez pásku pak model vynesete jako stylovou vestu. Model z dvojí vrstvy vlny zahřeje a vykouzlí celou škálu nezapomenutelných outfitů.

Pokud se za svou odlišnost stydíme, snažíme ji maskovat a hledáme způsoby, jak ji potlačit a splynout s okolím. Pokud naopak vnímáme vlastní jinakost jako jedinečnost, upevňuje to naše sebevědomí a děláme z ní svoji přednost.

Silný zavinovací vlněný kabát s délkou do půli lýtek dobře poslouží jako ochranná bariéra před okolním světem i nešvary počasí. Svého majitele zabalí do tepla a bezpečí a svým vzhledem budí přirozený respekt. Výrazný límec přímo vybízí k zachumlání, ať už to bude dílem zimomřivosti či stydlivosti jeho nositele. Otevřený kabát má sklony k hravosti a z každého úhlu pohledu umí zaujmout. Výrazný pásek se postará o pevné objetí. Pásek lze protáhnout skrytým tunelem v zádech, při úvazu pak zůstanou záda oversize, ale předek modelu pěkně vypasujete. Pásek lze z kabátu i zcela odejmout a nechat model volně splývat. Rukávy netopýřího střihu zajistí dostatek volnosti při každém pohybu. Jednou jako klasický kabát, podruhé jako zavinovací, nosit jej lze vždy podle nálady.

Materiál: 80% vlna a 20% polyester s voděodolnou úpravou, podšívka 100% bavlna

Na míru: Detaily objednávky dohodneme e-mailem po dokončení nákupu.

Další informace

Barva

Materiál

Bavlna, Polyester, Vlna

Velikost

, , ,

Velikost konfekční

36, 38, 40

Nebylo designérem specifikováno.
Nebylo designérem specifikováno.

Doprava při nákupu nad 3000 Kč ZDARMA.

Doprava ČR: 129 Kč
Doprava SK: 4,90 €

100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI VÁM VRÁTÍME PENÍZE - více info

NEWSLETTER

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

DOTAZ

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100