CZK

Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

POPPETKY SE VYBARVILY DO LETNÍCH ODSTÍNŮ

Česká značka Patrick Poppet rozšiřuje řady oblíbené POP Collection o svěží letní odstíny. Nově můžete vybírat ze šťavnaté zelené (rich green), oduševnělé fialové (royal purple) a nepřehlédnutelné oranžové (flame orange). Poppetky v těchto barvách upoutají na první pohled a díky tomu, že na slunci doslova září, stávající se ideálními společnicemi pro nadcházející slunné měsíce.

Značka prémiových poppetek a doplňků Patrick Poppet představila svou první kolekci s názvem Black Diamond Collection na podzim 2019. Designérka Lucie Kalousová, která za značkou stojí, pracuje jen s těmi nejkvalitnějšími usněmi a komponenty z Itálie a tuzemska. Zakládá si na tom, že všechny usně pocházejí z hospodářských zvířat. Kůže tedy nikdy nebyla primární surovinou, pro niž byla zvířata poražena! Čisté geometrické tvary poppetek navíc zamezují plýtvání. Značka Patrick Poppet ve svém logu nese jméno hlavního města Prahy, protože je hrdá na svůj původ.

POP Collection aktuálně nabízí celkem 8 různých barevných variant. Majitelka značky, Lucie Kalousová vybírala nejnovější odstíny s ohledem na jejich dobrou kombinovatelnost se základními barvami v šatníku.

Všechny tři, ač výrazné, se velmi dobře párují. Nemusí se jich bát ani ženy, které jsou v práci vázány určitým dress codem, neboť skvěle rozzáří jinak decentní outfit. Zelenou a fialovou označuje Institute Pantone za trendy volbu a oranžová funguje jako příval energie. Je to optimistická stálice a typicky letní barva.

“Neděláme kabelky, tvoříme poppetky”

“Nové poppetky kontrastují s tlumenými odstíny stávajících kousků z oblíbené řady POP Collection, kterou jsem uvedla na podzim. Chtěla jsem zachovat nadčasový tvar poppetek, ale zároveň nabídnout odvážnějším ženám kvalitní doplněk v oslnivých odstínech, díky kterým se stanou nepřehlédnutelnými, ” vysvětluje svou volbu Lucie Kalousová.

Like
Tweet

NEWSLETTER

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100