HARMONY

Dostupnost: Skladem
  Napsat designérovi

Popis produktu

"První byl Amor, jenž mě skoumat učil; on mně dal radu, já mu půjčil oči. Já nejsem veslář; a však kdybys byla tak daleko jako je pustý břeh oplákaný nejzažším mořem, chtěl bych se pro takový poklad odvážit." (William Shakespeare: Romeo a Julie).

 

Z prvotřídních italských materiálů, zkušenýma českýma rukama. Přesně tak vznikla Harmony. Jedinečná, hravá, variabilní díky třem možnostem nošení - přes rameno, jako ledvinka nebo jako psaníčko a k němu ladící opasek.

 

Záleží jen na vaší náladě, zda popruh ponecháte provlečený kolem poppetky (varianta přes rameno), nebo ho prostrčíte speciálním tunýlkem (varianta ledvinka), či poppetku budete nosit v ruce za pomoci koženého ouška na zadní straně (varianta psaníčko) a vzniklý opasek si omotáte kolem sebe coby barevně ladící doplněk.

 

Harmony je zhotovena z hladké lícové usně, již nám nabarvili italští mistři tak, aby ladila k usni s chlupem použité na klopnu. Zapíná se na magnet. Vnitřek poppetky tvoří hlavní prostor a kapsa z usně na drobnosti, a je navíc opatřen zlatou podšívkou s barevnými logy. Na první pohled zaujme přiznané prošívání. Samozřejmostí je zlaté logo vyražené na přední straně. 

9 901 Kč
? Co znamená tento údaj?
Cena v eurech je POUZE orientační. Kurz převodu je 27,0. Konečná cena je daná aktuálním kurzem v bance zákazníka.
SR: 366,70 €
    Doprava zdarma
Platí pouze na území ČR
  Doprava zdarma
Platí pouze na území SR
100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI TI VRÁTÍME PENÍZE
Barva: zemitá zelená, Materiál: 100% hovězí useň, Podšívka: satén, Rozměry: 27 x 18 x 7 cm (š x v x h), Délka popruhu: celkem 130 cm, Obvod opasku: 80 - 125 cm, šířka: 2 cm, Balení: prachový sáček + luxusní dárková taška

Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!