CZK

Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

LIMITOVANÁ KOLEKCE BAREVNÝCH POPPETEK

Léto nezadržitelně klepe na dveře, proto je nejvyšší čas představit novou, super limitovanou edici veselých poppetek Summer Edition 2024 designérky Lucie Kalousové, tvořící prémiové kabelky-poppetky a doplňky pod značkou Patrick Poppet. Letošní Summer Edition čítá celkem 32 modelů, které na první pohled zaujmou zářivými letními barvami a klopou z lícové usně v černém nebo jahodově červeném odstínu.

Proč právě “Poppetka”?

Poppetka rovná se kabelka vyššího řádu, ušitá ručně v Čechách z prémiových italských usní. Kabelka, jejímuž finálnímu tvaru předcházel dlouhý vývoj a zkoušení prototypů. Taková, u níž byla věnována láska a péče každému drobnému detailu. Poppetka je zhmotnělá vize designérky Lucie Kalousové. Ta tvoří své oslnivé kolekce pod značkou Patrick Poppet od podzimu 2019. A co se skrývá za netradičním názvem značky? Patrik je jméno Luciina syna a “poppet” výraz pocházející z angličtiny, který znamená “zlatíčko”. Značka používá usně pouze z hospodářských zvířat, tedy ze zvířat, která nebyla nikdy poražena primárně pro svou kůži. Využití geometrických tvarů předchází zbytečnému plýtvání a minimalizuje odpad. Téměř celá poppetka se vyrábí ručně, vytvořit jeden model stojí přibližně 30 hodin poctivé řemeslné práce.

Předchozí dvě kolekce Summer Edition (2020 a 2022) si zákaznice velmi oblíbily. Staly se žádanými hlavně pro svůj originální design, nízkou hmotnost i neuvěřitelnou praktičnost. Lucie tedy vyslyšela volání klientek po další řadě a navrhla celkem 32 nových vzorů. S touto multifunkční kabelkou tak můžete běhat celý den po městě, zajít si na kulturní akci nebo s ní oslňovat v plážovém baru na letní dovolené.

Každá poppetka Summer je naprostý originál, protože byla zhotovena v jiném vzoru nebo jiné barevné kombinaci. Její majitelka tak má jistotu, že nikdy nepotká nikoho dalšího se
stejným modelem Summer,“
ujišťuje Lucie Kalousová. Těla poppetek Summer Edition vznikla speciálně pro značku Patrick Poppet v Mexiku, a to tradiční ruční metodou – vyplétáním recyklovaných plastových pásků do dřevěné šablony zhotovené na míru. V České republice pak poppetky dostaly klopy z nejkvalitnější italské lícové usně v černé a jahodově červené barvě.

Vnitřek poppetek Summer tvoří jeden hlavní prostor. Zapínání je originálně řešeno ozdobným výsekem v usňové klopě, kterým se provléknou ucha poppetky. Na vnitřní straně pod
výsekem je useň zdvojená, díky čemuž klopa dobře doléhá k tělu. Poppetky Summer lze nosit v ruce, na rameni nebo elegantně na předloktí. S přehledem pojmou i dokumenty
formátu A4. Z každého prodaného kusu Summer Edition 2024 navíc značka Patrick Poppet posílá 100 Kč mexické nadaci En Vía, která podporuje podnikání a seberealizaci žen v mexické Oaxace.

Like
Tweet

NEWSLETTER

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100