CZK

Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

LEONTINE’S – STOLKY Z PŘÍRODNÍCH KAMENŮ

Česká značka Leontine’s představila kolekci unikátních stolků z upcyklovaných přírodních kamenů pro
váš krásnější domov. Jednotlivé designové kousky spojuje minimalistický přístup, sofistikovaná elegance a poctivá tuzemská výroba.

Všechny stolky vznikají z lásky k designu, z principů recyklace a z úcty k nadčasové kráse přírodních kamenů z nejrůznějších koutů světa. Každý jeden kámen pečlivě vybíráme. Navštěvujeme kamenictví, prohlížíme a zkoumáme spoustu kamenů a zakoupíme ty, které v našich očích ‚zasvítí‘. Svým způsobem je zachráníme a dáme jim nový život, protože jinak by ležely v kamenictví donekonečna. Zpracováváme zbytkový materiál, někdo by dokonce řekl odpad, ale i díky tomu jsou naše stolky jedinečné. Alespoň málem tak přispíváme k záchraně planety. Netvoříme žádný další odpad, právě naopak,“ popisuje koncept značky Leontine’s její zakladatelka a majitelka Eva Raiser.

Vývoj podoby designových stolků Leontine’s trval dlouhých dvanáct měsíců plných zvídavosti a poctivé ruční práce. Výsledné objekty jsou simplistické, klasické a moderní zároveň, aby ozvláštnily prakticky jakýkoli interiér. Odkládací a květinové stolky mají kovové podnoží, jež nechá dokonale vyniknout jedinečnosti vzácného přírodního kamene. K dispozici je intenzivně zelený mramor Verde Guatemala s lesním vzorem, divoce žíhaný béžovo-hnědo-zelený mramor Rain Forest Brown z Indie, dramaticky temný mramor Saint Laurent Black Gold, evokující období Belle Epoque z přelomu 19. a 20. století, bělostný italský mramor Carrara Bianco, ze kterého je vytesán Michelangelův David, travertin Rosso Persiano v odstínech rudé s pomerančově oranžovým žíháním a mnoho dalších variant.

V sortimentu značky Leontine’s najdete limitované prodejní kolekce stolků a drobných oltářů na odkládání šperků. Aktuálně se pracuje na nové linii konferenčních stolků, jejichž nohy budou vyrobeny historickou technikou pasířství. Samozřejmostí je potom zakázková výroba na míru, kdy si zákazník
může naformulovat výšku a další parametry stolku – a především zvolit kámen, který bude nejlépe zdobit jeho interiér.

Like
Tweet

NEWSLETTER

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100