CZK

Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

Komunikační tričko SPEKTRUM

Designér: Soolista

1 800 

Dodání do 2 týdnů

Dětský svět je plný nevinnosti, fascinace a bezbřehé fantazie. Funguje podle svých vlastních zákonitostí a pravidel. Pokud mu chceme porozumět, je potřeba zapomenout na pořádky světa dospělých a napřít více sil do pozorování a naslouchání. S přibývajícími vjemy a novými zážitky se svět dítěte postupně proměňuje a s ním i jeho potřeby a způsoby komunikace. Stát se plnohodnotným společníkem na turbulentní cestě dětstvím vyžaduje velkou míru adaptace při nalézání těch správných směrů.

Dětský svět obdařený barvami autistického spektra není o tolik odlišný, často však bývá více spletitý a niterný. K tomu, aby mu člověk porozuměl, je třeba ještě většího nasazení, úsilí a hlavně trpělivosti. Pro lidi s poruchami autistického spektra je komunikace mnohdy velmi náročným úkonem. Někteří třeba ani nemluví, byť by mohli.

Dětem s poruchami autistického spektra komunikaci s vnějším světem často usnadňují komunikační kartičky. Pomocí nich mohou děti snáze vyjádřit svá přání a potřeby. Komunikační tričko z kolekce SPEKTRUM bylo navrženo jako alternativa ke komunikačním kartičkám. Tričko může současně podpořit fyzickou blízkost mezi dítětem a jeho blízkým, posílit oční kontakt a prohloubit tak vzájemnou sounáležitost a komunikaci.

Autorkou ilustrací je Maria Makeeva. Výtěžek z kolekce poputuje na navýšení kapacity rané péče NAUTIS.

Materiál: 100% GOTS bavlna české výroby

Velikost: oversize, UNI 3 sedí dobře velikostem S-M-L-XL

 

Další informace

Barva

Velikost

Materiál

Bavlna

Nebylo designérem specifikováno.
Nebylo designérem specifikováno.

Doprava při nákupu nad 3000 Kč ZDARMA.

Doprava ČR: 129 Kč
Doprava SK: 4,90 €

100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI VÁM VRÁTÍME PENÍZE - více info

NEWSLETTER

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

DOTAZ

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100