CZK

Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

DESIGNOVÁ DVOUVRSTVÁ ROUŠKA S LOGEM BERKY PAVEL

Designér: Pavel Berky

350 

Dodání do 2 týdnů

MOŽNÁ JSTE ZAZNAMENALI, ŽE ZA POSLEDNÍ TÝDNY PROŠLO MÝMI RUKAMI NĚKOLIK TISÍC OCHRANNÝCH ROUŠEK, KTERÉ JIŽ NYNÍ POMÁHAJÍ LIDEM NEJEN V PRVNÍCH LINIÍCH CHRÁNIT SE PŘED NÁKAZOU KORONAVIRU COVID 19. ABYCH MOHL POMÁHAT DÁL, POTŘEBUJI I VAŠI POMOC.
V březnu toto byla moje priorita a bohužel jsem neměl kapacitu vyrábět a zasílat i roušky po kusech. Ale abyste se mohli chránit i Vy – našel jsem si alespoň maličko času a natočil pro Vás video, jak si můžete roušku jednoduše vyrobit i sami doma. Video naleznete na mém Instagramu (IGTV), Facebooku nebo YouTube. Zároveň třetím týdnem přikládám roušku ZDARMA ke každé objednávce.
Jelikož mi ale od Vás stále chodí desítky zpráv denně, jestli si můžete roušku ode mne i zakoupit, rozhodl jsem se vyslyšet Vaše prosby a rozšířil jsem svůj tým o dva lidi, kteří mi s šitím a rozesíláním roušek pro Vás pomohou.
Koupí roušky nejen pomůžete sami sobě se chránit před nákazou koronaviru Covid-19, ale také mi pomůžete udržet chod ateliéru a dílny včetně platů lidí, kteří mi pomáhají v těchto nelehkých časech. O to víc v době, kdy jsou obchody, kde prodávám svou tvorbu, která mne živí nyní zavřeny. Jednoduše mi MŮŽETE POMOCI I POMÁHAT nadále Vám a lidem, kterým mou prací mohu a chci denně i nadále pomáhat já…
Možnou pomoc jsem odrazil i v cenách roušek – koupí nejlevnější roušky mi pomůžete pokrýt i náklady na výrobu roušek, které již druhý měsíc rozdáváme ZDARMA, dražší rouškou s logem mi pomůžete pokrýt i náklady na lidi, kteří mi pomáhají s výrobou a rozesíláním roušek potřebným a zakoupením designové roušky mi pomůžete ustát toto nelehké období, abych si mohl dovolit udržet ateliér, dílnu a tým, který ke své práci potřebuji. V neposlední řadě logo na roušce připomene Vám i lidem ve Vašem okolí, že pomáháte mně pomáhat lidem a nebo také že mi třeba fandíte v soutěži MasterChef Česko – #TEAMBERKY
Samozřejmě nejdůležitější podstatou roušky je ochrana, ale jelikož budou roušky součástí našeho každodenního života možná i déle, než se zdálo, zapřemýšlel jsem i nad střihem a designem, aby se v nich člověk cítil co nejlépe a pokud si potrpíte na styl, tak aby Vám i ladily k oblíbenému oblečení, nebo k outfitům na mém eshopu.
Zakoupit si tedy můžete:

Designová dvouvrstvá rouška s logem BERKY PAVEL, skvěle padnoucí na obličeji, navržena i pro menší zamlžování brýlí, s lepší možností vidění přímo před sebe nebo např. na telefon, vnitřní vrstva ze 100% bavlny a venkovní dle výběru. Pod nos jsem umístil mé logo BERKY PAVEL

Tato designová rouška s logem BERKY PAVEL je vyrobena ze dvou vrstev. Vnitřní vrstva je ze 100% bavlny a venkovní dle výběru. Roušku jsem navrhl tak, aby padla skvěle na obličej a dalo se v ní dobře dýchat i přes doplnění o nebavlněnou venkovní vrstvu. Dle zákazníků napomáhá i menšímu zamlžování brýlí a lepšímu rozhledu kolem sebe. Vidíte tedy lépe přímo před sebe na kratší vzdálenost, nebo např. na telefon. Je možnost si vybrat ze dvou velikostí – pro menší či větší obličej (ve většině případů dámský a pánský). Jelikož je rouška dobře padnoucí, je těžké vyrobit dětskou, kterou tudíž zatím nenabízím. Zavazovací šňůrky jsou vyrobeny z příjemného strečového černého úpletu. Celá rouška je vhodná k praní na 90°C.
Pro vrchní vrstvu nebo celou roušku (100% bavlna) mám aktuálně v nabídce:

růžová padákovina
černá padákovina
červeno-černé flanelové kostky – 100% bavlna
oranžovo-černé flanelové kostky – 100% bavlna
bílo-černé flanelové kostky – 100% bavlna
oranžovo-šedé flanelové kostky – 100% bavlna
černý úplet – 100% bavlna

Dle doporučení Ministerstva zdravotnictví České republiky je dobré roušku každý den či po každém nošení vyvařit a proto je i dle mé zkušenosti dobré mít minimálně 2 kusy na osobu. Pokud tedy máte rodinu, či ve svém okolí někoho, kdo roušku také potřebuje, objednejte si prosím najednou více kusů, abyste i nám ulehčili práci se zasíláním a mohli tak denně odbavit co největší množství objednávek.
Koupí této obyčejné dvouvrstvé roušky s log

Další informace

Barva

Materiál

Bavlna

Nebylo designérem specifikováno.
Nebylo designérem specifikováno.

Doprava při nákupu nad 3000 Kč ZDARMA.

Doprava ČR: 129 Kč
Doprava SK: 4,90 €

100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI VÁM VRÁTÍME PENÍZE - více info

 • Fashion síťovaná sukně

  Fashion síťovaná sukně

  Hodnocení 0 z 5
  4 990 
  KOUPIT
 • ŠIFONOVÁ VZOROVANÁ HALENKA

  ŠIFONOVÁ VZOROVANÁ HALENKA

  Hodnocení 0 z 5
  1 990 
  KOUPIT
 • ČERNÁ VĚTROVKA KRÁTKÁ

  ČERNÁ VĚTROVKA KRÁTKÁ

  Hodnocení 0 z 5
  4 990 
  KOUPIT
 • ORANŽOVÁ FLANELOVÁ KOŠILE/BOMBER

  ORANŽOVÁ FLANELOVÁ KOŠILE/BOMBER

  Hodnocení 0 z 5
  4 990 
  KOUPIT
 • Červený kabát

  Červený kabát

  Hodnocení 0 z 5
  7 990 
  KOUPIT
 • Košilové šaty kostkované

  Košilové šaty kostkované

  Hodnocení 0 z 5
  9 990 
  KOUPIT
 • Krátké šaty

  Krátké šaty

  Hodnocení 0 z 5
  3 790 
  KOUPIT
 • Mikinové šaty černé s krátkým rukávem

  Mikinové šaty černé s krátkým rukávem

  Hodnocení 0 z 5
  3 190 
  KOUPIT
 • SMARAGDOVÝ KABÁT

  SMARAGDOVÝ KABÁT

  Hodnocení 0 z 5
  7 990 
  KOUPIT
 • ORANŽOVÉ FLANELOVÉ ŠATY

  ORANŽOVÉ FLANELOVÉ ŠATY

  Hodnocení 0 z 5
  6 990 
  KOUPIT

NEWSLETTER

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

DOTAZ

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100