CZK

Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

VAGABUND

Designér: hemrlík

9 850 

Skladem

Potřebuješ praktickou, pracovní i volno-časovou brašnu, která ti bude sloužit spolehlivě každý den? Kožená brašna Vagabund je prostě promakaný nadčasový držák, kam naskládáš úplně všechny svoje podklady – noťas, lejstra, peněženku, telefon, klíče, pití, sváču i triko do posilovny.

Vymazlil jsem tvar tak, aby se hodil pro každého pořádného chlapa. Na první pohled klasický messenger, na druhý pohled ale objevíš hodně originálních vychytávek. Střih, kůže, kování, podšívka, šití, vnitřní závěsný systém, každá z těch věcí je pecka.

S nadčasovou ručně barvenou kůží, už nemusíš řešit co na sebe, hodí se ke všemu.  Pro komfortní nošení si budeš pochvalovat fortelný bavlněný popruh. Masivní mosazné kování je stavěné pro náročné každodenní používání. Na vnitřních stranách jsem zakomponoval ochrannou klopu proti dešti, prachu i zlodějům. Vagabunda jsem kompletně vystlal podšívkou, která dokonale ladí se vším ostatním. Potřebuješ kapsy na drobnosti? Jasně,máš je tam. A když to nebude stačit? Uvnitř brašny jsem vymyslel systém na zavěšení různých věcí, od klíčů počínaje a přihrádkami na foťáky konče. Než se Vagabund k tobě dostane, dopřál jsem mu pomerančovou balzámovou masáž podle vlastního receptu. Doufám, že se ti bude líbit stejně tak, jak já rád jsem ho dělal.

Technický popis

Použití na všechno potřebné, přední všitá kapsa, hlavní vnitřní kapsa se závěsným systémem, zadní skrytá kapsa na cennosti, nastavitelný popruh přes rameno, ochranné krycí chlopně proti dešti

Materiál: tříslo činěná přírodní hovězinová hlazenice v tloušťce 2+ mm

Barva: hnědá

Šířka:  40 cm

Výška: 29 cm

Hloubka:  9 cm
Na přání podpis/značka/věnování

Další informace

Nebylo designérem specifikováno.
Nebylo designérem specifikováno.

Doprava při nákupu nad 3000 Kč ZDARMA.

Doprava ČR: 109 Kč
Doprava SK: 4,90 €

100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI VÁM VRÁTÍME PENÍZE - více info

NEWSLETTER

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

DOTAZ

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100

kód: prvninakup