CZK

Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

Tričko Muchomůrkové

Designér: Design by Lucie

850 

České triko v českém lese, s nádechem francouzského “je ne sais quoi”. Kouzelný den, venku je horko a vy jdete na procházku lesem. Objevujete ty malé detaily, krásu přírody a cítíte vůni šišek. Fouká vítr a na mechu se ještě třpytí ranní rosa. Kousek od Vás se směje muchomůrka. Vedle Vás závodí šnek. Podél cesty roste heřmánek a na nose Vám přistála beruška. Mininature je kolekce úžasně příjemných triček s certifikáty Gots, FairWear a Oeko-Tex. Chráníme přírodu. Máme ji všude, je naší součástí a cítíme se dobře, když je v pořádku.

 

Toto artové tričko je inspirované krásou přírody, o kterou je třeba pečovat. Jeho půvab a jemnost je podpořený barvou, která není čistě bílá, ale smetanově bílá v odstínu vintage white. Méně se špiní a působí přirozeněji. Cena 850 Kč zaručuje, že tento kousek je přístupný, aniž by byla narušena kvalita a odpovědnost. Jsem hrdá na naše produkty, které jsou stejně krásné, jak jsou udržitelné a etické.

Triko je vytvořené z 100% bavlny – organické prstencově předené a hřebenové, toto tričko nabízí vysokou úroveň pohodlí a kvality. Je jemné a pohodlné.

 

Velikost trika

Poloměr předního dílu (cm)

Délka těla (cm)

Délka rukávu (cm)

XXS

45

64

18.5

XS

47

66

19

S

50

69

20

M

53

72

21

L

56

74

22

XL

59

76

22

XXL

62

78

23

3XL

65

80

24

4XL

70

82

24

5XL

75

84

24.5

 

Tričko MiniNature je vyráběno s ohledem na udržitelnost a etiku. Je certifikováno těmito renomovanými organizacemi:

  1. GOTS (Global Organic Textile Standard): Toto je mezinárodní certifikace pro organické textilie. Zajišťuje, že produkty jsou vyráběny za udržitelných a sociálně odpovědných podmínek.

  2. FairWear: FairWear je nezávislá nezisková organizace, která se zaměřuje na zlepšování pracovních podmínek v oděvním průmyslu po celém světě.

  3. OEKO-TEX: Toto je celosvětový systém testování a certifikace pro textilní suroviny, polotovary a hotové výrobky všech výrobních stupňů. Zkoumá, zda produkty neobsahují škodlivé látky.

Tyto certifikace jsou důkazem našeho závazku vůči udržitelnosti, kvalitě a sociální odpovědnosti. Když si koupíte naše Tričko MiniNature, nejenže dostanete kvalitní produkt, ale také přispějete k pozitivnímu dopadu na naši planetu a její obyvatele.

 

Další informace

Velikost

, , , , ,

Nebylo designérem specifikováno.
Nebylo designérem specifikováno.

Doprava při nákupu nad 3000 Kč ZDARMA.

Doprava ČR: 129 Kč
Doprava SK: 4,90 €

100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI VÁM VRÁTÍME PENÍZE - více info

NEWSLETTER

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

DOTAZ

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100