TAM ARA

 

Vitajte vo svete TAM ARA - značky dámskeho oblečenia, ktorej cieľom je zmeniť pohľad na kvalitu a štýl denného a kancelárskeho oblečenia. Materiál a pohodlie sú pre značku zásadné, preto pracuje výlučne s prírodnými materiálmi, predovšetkým s vlnou. Inšpiráciou pri tvorbe je zaneprázdnená žena, ktorá musí často stráviť celý deň v tom istom oblečení, no aj napriek tomu sa chce cítiť pohodlne a sama sebou. Strihy sú prevažne minimalistické, ozvláštnené zaujímavými detailmi. Modely TAM ARA sú nadčasové a vyrobené s vierou, že raz budú robiť radosť aj ďalším generáciám. Pri výrobe sa preto značka snaží ísť udržateľnou a etickou cestou: vyrába výlučne v Českej republike a siaha po lokálnych zdrojoch. 

 


  Nabídka designéra

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!