Sharka Bosakova

Po absolvování bakalářského studia na Technické Univerzitě v Liberci a dosažení magisterského titulu v oboru scénografie na Janáčkově akademii múzických umění v Brně odešla do Austrálie, kde pokračovala na Queensland University of Technology v Brisbane. Již během studia se věnovala rozvoji své značky, v roce 2011 se s kolekcí "Shadows of your Garden" stala finalistkou Fashion Exposed DEBUT v Melbourne a účastnila se prestižního Mercedes Benz Fashion Festivalu. V České republice svou práci prezentovala v roce 2013 na Prague Fashion Weekendu. Kromě oděvního návrhářství se věnuje také kresbě, malbě, navrhování šperků a především scénografii. Žije a tvoří v australském Brisbane. 

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!