CZK

Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

šaty SEVENTEEN PLUS

Designér: Lada Vyvialová

6 459 

Barva: černá, šedá

Velikost UNI

Nadčasové, pohodlné šaty, které se nikdy neokoukají.  

Nízký stojatý límec volně padající kolem krku dá vyniknout ženské šíji.  ¾ rukávy originálního střihu vytváří krásnou drapérii. Délka pod kolena se zakulaceným spodním okrajem. V bočním švu s kapsami. V kombinaci s jedním nebo dvěma pásky Riwet vytvoříte nový model. Šaty se hodí na každou příležitost, do práce, divadla i na volné okamžiky s přáteli.

Funkční materiál je mimořádně pohodlný s luxusním hladkým vzhledem. Díky nenáročné údržbě je model ekologický, eliminuje spotřebu vody, saponátů a energie.

Navrženo a vyrobeno na principu slow fashion, vyvinuto a vyrobeno v ČR.

 Popis materialu

92% PESNano/ 8% elastan lux

Patentovaný funkční antibakteriální materiál, který kombinuje nanotechnologicky obohacený polyester a elastan. Splňuje veškeré nároky na funkčnost, přesto je materiál mimořádně splývavý, hladký až lesklý a působí velmi elegantně.

Materiál má hydrofobní povrch a tím dosahuje samočistícího efektu easy-care. Tento zabraňuje nečistotám proniknout do struktury. Nečistoty zůstávají na povrchu a s vodou se snadno odkutálejí z povrchu. Funkční profil vlákna odvádí vlhkost od těla a rychle osychá na povrchu, má UV filtr a termoregulační vlastnosti – v létě chladí, po překrytí další vrstvou hřeje. Antibakteriální vlastnosti nanočástic stříbra eliminují nadměrné množení bakterií a zápachy.

Díky nenáročné údržbě jsou modely ekologické, eliminují spotřebu vody, saponátů a energie.

Vlastnosti materiálu jsou patentované, stálé a plně funkční pro neomezený počet pracích cyklů! Testováno v kosmetické výrobě firmy Amoené.

Použitá nanotechnologie je patentovaná a jedinečná a drobné odchylky a barevné změny jsou dány specifickým charakterem materiálu a zároveň důkazem, že nanočástice jsou aktivní. Tyto částice přirozeně interferují s dalšími složkami, se kterými v průběhu výroby přijdou do styku. Charakterové vlastnosti, kvalita a účinek zůstává stále stejný.  

 

Další informace

Barva

,

Materiál

elastan, PESnano

Velikost

Nebylo designérem specifikováno.

Doprava při nákupu nad 3000 Kč ZDARMA.

Doprava ČR: 129 Kč
Doprava SK: 4,90 €

100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI VÁM VRÁTÍME PENÍZE - více info

NEWSLETTER

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

DOTAZ

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100