CZK

Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

pulover RING

Designér: Lada Vyvialová

5 699 

Barva: šedá melé, tmavá modrá

Velikost UNI

Velmi pohodlný pulover, který nebudete chtít sundat.

Nadčasový oversize model originálního střihu. Spadená náramenice bez ramenních švů, s dlouhými, úzkými rukávy, které jsou zakončeny manžetou. Výstřih v jedné linii přechází v légu s délkou pod úroveň pasu. Zapínání u krku na jeden patent. Nabraný ve spodní délce do manžety, s kapsami v bočních švech.  Vhodné i pro silnější postavy, unisex pro muže i ženy.

Můžete jej nosit do města i do přírody, ideální k úzkým kalhotám, džínům i šortkám.

Popis materialu

46 %PESNano/54 %bavlna fab

Patentovaný funkční antibakteriální materiál, který kombinuje nanotechnologicky obohacený polyester a bavlnu. Jedinečná kombinace splňuje veškeré nároky na funkčnost, ale zároveň má příjemný bavlněný omak. Vazební konstrukce v originálním dělení dodává mimořádnou elasticitu a poddajnost. Modely z tohoto materiálu jsou pohodlné a neobepínají.

Funkční profil vlákna odvádí vlhkost od těla a rychle osychá na povrchu, má UV filtr a termoregulační vlastnosti – v létě chladí, po překrytí další vrstvou hřeje. Antibakteriální vlastnosti nanočástic stříbra eliminují nadměrné množení bakterií a zápachy.

Použitá nanotechnologie je patentovaná a jedinečná a drobné odchylky a barevné změny jsou dány specifickým charakterem materiálu a zároveň důkazem, že nanočástice jsou aktivní. Tyto částice přirozeně interferují s dalšími složkami, se kterými v průběhu výroby přijdou do styku. Charakterové vlastnosti, kvalita a účinek zůstává stále stejný.  

Další informace

Barva

,

Materiál

Bavlna, PESnano

Velikost

Nebylo designérem specifikováno.

Doprava při nákupu nad 3000 Kč ZDARMA.

Doprava ČR: 129 Kč
Doprava SK: 4,90 €

100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI VÁM VRÁTÍME PENÍZE - více info

NEWSLETTER

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

DOTAZ

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100