CZK

Handmade Luxury Art Brands - Design - Style

pulover LINE

Designér: Lada Vyvialová

5 569 

Barva: šedá melé, tmavá modrá

Velikost UNI

Designový kousek pulover Line.

Tvarově karé s dlouhými rukávy, výstřih v jedné linii s légou sahá po úroveň pasu. Zapínání na patent. Délkově rozdílný na předním a zadním díle, kde v přední časti spadá pod úroveň boků, v zadní s délkou ke kolenům. V bočním švu rozparek. Hodí se na každou příležitost. Vhodné i pro silnější postavy, unisex pro muže i ženy.

 

Můžete jej nosit do města i do přírody, ideální k úzkým kalhotám, džínům i šortkám. 

Popis materialu

46 %PESNano/54 %bavlna fab

Patentovaný funkční antibakteriální materiál, který kombinuje nanotechnologicky obohacený polyester a bavlnu. Jedinečná kombinace splňuje veškeré nároky na funkčnost, ale zároveň má příjemný bavlněný omak. Vazební konstrukce v originálním dělení dodává mimořádnou elasticitu a poddajnost. Modely z tohoto materiálu jsou pohodlné a neobepínají.

Funkční profil vlákna odvádí vlhkost od těla a rychle osychá na povrchu, má UV filtr a termoregulační vlastnosti – v létě chladí, po překrytí další vrstvou hřeje. Antibakteriální vlastnosti nanočástic stříbra eliminují nadměrné množení bakterií a zápachy.

 

Použitá nanotechnologie je patentovaná a jedinečná a drobné odchylky a barevné změny jsou dány specifickým charakterem materiálu a zároveň důkazem, že nanočástice jsou aktivní. Tyto částice přirozeně interferují s dalšími složkami, se kterými v průběhu výroby přijdou do styku. Charakterové vlastnosti, kvalita a účinek zůstává stále stejný.  

 

Další informace

Barva

,

Materiál

Bavlna, PESnano

Velikost

Nebylo designérem specifikováno.

Doprava při nákupu nad 3000 Kč ZDARMA.

Doprava ČR: 129 Kč
Doprava SK: 4,90 €

100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI VÁM VRÁTÍME PENÍZE - více info

NEWSLETTER

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

DOTAZ

Zaregistruj se a získej slevu na

první nákup

zde

SLEVA 100