Playbag

Playbag je projekt hledající ideály v designu oděvních doplňků. V našem ateliéru nevznikají pouze městské tašky a klasické brašny, snažíme se obsáhnout i další atypické a specializované produkty v tomto oboru. Výchozími body pro naši tvorbu jsou funkce, kvalita, jednoduchost a estetika. Upřednostňujeme užitnou hodnotu nad komponovanou krásou, tu vkládáme do výrobků skrze jejich funkčnost. Potrpíme si na kvalitní materiály a komponenty, vedoucí k požadovanému ideálu výsledného produktu. Nejsme stylově vyhranění, jdeme napříč módními trendy. Každý náš modelový typ je projekt sám o sobě. Neustále na něm pracujeme k pomyslné dokonalosti, vývoj je neustálý. Celý proces od návrhu až po realizaci probíhá v našem ateliéru. Každý modelový projekt je ukončen malosériovou výrobou. Česká řemeslná tradice a design, nové technologie a kvalitní materiály, to vše jsou základní pilíře značky Playbag.

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!