Nastassia Aleinikava

Nastassia Aleinikava je absolventka UMPRUM ateliéru K.O.V. pod vedením Evy Eisler.
Byla několikrát nominovaná na cenu Czech Grand Design, v letech 2008, 2011, 2013 a 2014. Její šperky se nachází ve sbírkách UPM v Praze i v soukromých sbírkách. Žije a pracuje v Praze.
Kromě šperků, od roku 2013 věnuje svou pozornost také tvorbě brylí. Brýle jsou ručně vyrobené z kvalitního italského acetátu celulózy firmy Mazzucchelli.
Navazuje na svou diplomovou práci Moje optika na pražské UMPRUM,
za kterou v roce 2014 dostala speciální cenu Uměleckoprůmyslového musea v Praze v rámci Národní soutěže za studentský design.
Prodejce je registrován u Puncovního úřadu, registrační číslo: 10110/2 V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové z

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména, která už na této scéně působí nějaký ten
pátek, ale i jména nepříliš profláklá, kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás sakra těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    S každým designerem se osobně setkáváme, povídáme si, poznáváme nejen sami sebe, ale i jeho tvorbu. Každý designer má svůj rukopis a řeč, kterou k vám promlouvá, a my se snažíme, aby vás tato tvorba neminula. Jsou zárukou kvality, originality a neotřelosti.

  • MOLO7zine

    MOLO7zine píše 11 koček. Ztělesňuje jejich představu, jak by měl vypadat magazín nezatížený stigmatem víkendového počtení o tom, co kde jaká minoritní celebrita udělala za skandál. Tenhle zine vás chce především inspirovat, informovat o zajímavých projektech a událostech, brát vás na nová místa a představit vám osobnosti, které mají co říct.