Big Gray - vlněná taška

Dostupnost: Do 2 týdnů
  Napsat designérovi

Popis produktu

Nová kolekcia plstených tašiek.

 

Kolekcia je na túto jeseň a zimu doplnená o pevný bavlnený povraz alebo kožené remienky v prírodnej farbe. Po obvode je taška na pevno zošitá. Taška má atypický tvar a po postavení na pevnú plochu sama stojí.

 

Do tašky sa zmestí zošit veľkosti A4 a veľa ďalších dôležitých vecí...

 

(Taška je vlastného strihu a návrhu, designovo spracovaná pre záťažové použitie do 4 kg.)

 

Modelka: Lucka 

Foto: Jaroslav Kocián

 

 

 

Prírodný materiál - Ovčia vlna má priaznivý vplyv na životné prostredie, nakoľko sa jedná o samoobnoviteľnú surovinu schopnú sa biologicky rozkladať. Prírodný pôvod materiálu dodáva výrobkom z plsti vynikajúce vlastnosti ako napr. homogénny a antireflexný povrch, priedušnosť, zvukovú a izolačnú odolnosť a tiež hladké kraje  bez rozstrapkania.

 

Odolnosť - Laboratórne testy ukázali, že vlnené vlákna používané na výrobu plsti sú odolné proti roztrhnutiu a môžu sa ohnúť a skrútiť viac ako 20 000 krát bez toho, aby sa pretrhli. Na porovnanie, bavlnené vlákna sa pretrhnú po 3 200 skrúteniach a hodvábne vlákna už po 1 800 ohnutiach. Odolnosť vlákien predurčuje dekorácie a produkty z vlnenej plsti k dlhodobému používaniu so zachovaním pôvodného tvaru, pevnosti a štruktúry.

 

Údržba - Vlnená plsť obsahuje prírodné oleje, vďaka ktorým materiál neprepúšťa tekutiny a zabraňuje prenikaniu nečistôt. Ak sa aj materiál niekedy zašpiní, stačí ho vyčistiť mydlovým roztokom alebo pracím prostriedkom na vlnu. Pri znečistení veľkých plôch sa odporúča chemické čistenie.

1 700 Kč
? Co znamená tento údaj?
Cena v eurech je POUZE orientační. Kurz převodu je 27,0. Konečná cena je daná aktuálním kurzem v bance zákazníka.
SR: 62,96 €
    Doprava zdarma
100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI TI VRÁTÍME PENÍZE

Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména, která už na této scéně působí nějaký ten
pátek, ale i jména nepříliš profláklá, kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás sakra těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    S každým designerem se osobně setkáváme, povídáme si, poznáváme nejen sami sebe, ale i jeho tvorbu. Každý designer má svůj rukopis a řeč, kterou k vám promlouvá, a my se snažíme, aby vás tato tvorba neminula. Jsou zárukou kvality, originality a neotřelosti.

  • MOLO7zine

    MOLO7zine píše 11 koček. Ztělesňuje jejich představu, jak by měl vypadat magazín nezatížený stigmatem víkendového počtení o tom, co kde jaká minoritní celebrita udělala za skandál. Tenhle zine vás chce především inspirovat, informovat o zajímavých projektech a událostech, brát vás na nová místa a představit vám osobnosti, které mají co říct.