PATRICIA

Dostupnost: Skladem
  Napsat designérovi

Popis produktu

Jméno Patricia znamená vznešená, nóbl nebo nádherná. Jeden neznámý autor řekl: "Nikdy neuvidíš nádherné věci, které stojí před tebou, když se budeš neustále dívat na ty zlé za tebou." Tak už se koukejte jen na Patricii.

 

Tělo Patricie je alfou a omegou celé poppetky. Speciálně pro značku Patrick Poppet ho zhotovili řemeslníci v Mexiku. Vzniklo tradiční ruční metodou vyplétání plastových pásků do na míru navržené dřevěné šablony. Provedení ve zlato-černé barvě dokonale zapadá do celé Black Diamond kolekce.

 

Vnitřek poppetky tvoří jeden hlavní prostor. Jeho obsah chrání klopa z hladké usně, na které je vyražené logo značky ve zlaté barvě. Jelikož se jedná o základní kousek, poppetka nemá podšívku a zapínání je originálně řešené ozdobným výsekem, kterým se provleče ucho poppetky. Na vnitřní straně klopy pod výsekem je useň zdvojená, díky tomu klopa dobře doléhá k tělu poppetky.

 

Patricia vznikla v limitovaném množství 50 kusů. Nosí se v ruce, na rameni nebo elegantně na předloktí. S přehledem pojme dokumenty formátu A4. Z každého prodaného kusu navíc putuje sto korun zpět do Mexika

 

Spolu s poppetkou přes rameno / do ruky Joy, velkou unisex poppetkou Hope, psaníčkem Desiree a klíčenkou / přívěskem na poppetku Glory tvoří Black Diamond Collection by Patrick Poppet. Inspirací k jejímu vytvoření se stal černý diamant a jeho magická barva a dokonalé, vybroušené detaily.

4 901 Kč
? Co znamená tento údaj?
Cena v eurech je POUZE orientační. Kurz převodu je 27,0. Konečná cena je daná aktuálním kurzem v bance zákazníka.
SR: 181,52 €
    Doprava zdarma
Platí pouze na území ČR
  4,90 €
Platí pouze na území SR
100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI TI VRÁTÍME PENÍZE
Materiál: 100% hovězí useň (klopa), plastové pásky (tělo), Rozměry: 40 x 30 x 13 cm (š x v x h), Délka ucha: 49 cm, Balení: luxusní dárková taška

Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!