JOY

Dostupnost: Skladem
  Napsat designérovi

Popis produktu

Joy je nejen krásná, velmi ženská, ale také praktická a plně dostojí svého jména - bude vám přinášet radost každý den. Zkrátka "radost je dokonalost," jak řekl spisovatel Honoré de Balzac.

 

Tělo poppetky Joy je zhotoveno z prvotřídní české usně, klopu pak tvoří jemná italská useň s chlupem. Jako zapínání slouží magnet. Střih vychází z čistých geometrických tvarů, přičemž obvod poppetky sestává z jednoho kusu. 

 

Na první pohled zaujme přiznané vnější prošívání. Samozřejmostí se stalo logo značky zlaté barvy vyražené na vnější kapse. Vnitřek poppetky tvoří hlavní prostor a kapsa z usně na drobnosti, a je navíc opatřen na zakázku vyrobenou zlatou podšívkou s logy. 

 

Joy se dá nosit pohodlně přes rameno díky řetízkovému popruhu nebo elegantně v ruce za pomoci krátkého ucha, které jinak důmyslně kopíruje tělo poppetky - stačí ho jen přetočit vzhůru. Obojí lze díky karabinám odepínat. Celkový vzhled Joy umocňují kvalitní italské komponenty ve zlaté barvě, které jí dodávají punc luxusu. 

 

Spolu s velkou unisex poppetkou Hope, psaníčkem Desiree, limitovanou splétanou Patricií a klíčenkou / přívěskem na poppetku Glory tvoří Black Diamond Collection by Patrick Poppet. Inspirací k jejímu vytvoření se stal černý diamant a jeho magická barva a dokonalé, vybroušené detaily.

9 901 Kč
? Co znamená tento údaj?
Cena v eurech je POUZE orientační. Kurz převodu je 27,0. Konečná cena je daná aktuálním kurzem v bance zákazníka.
SR: 366,70 €
    Doprava zdarma
Platí pouze na území ČR
  Doprava zdarma
Platí pouze na území SR
100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI TI VRÁTÍME PENÍZE
Materiál: 100% hovězí useň, Podšívka: satén, Rozměry: 25 x 21 x 7 cm (š x v x h), Délka koženého ucha do ruky: 41 cm, Délka řetízkového popruhu přes rameno: 130 cm (po dohodě lze upravit), Balení: prachový sáček + luxusní dárková taška

Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!