HOPE

Dostupnost: Skladem
  Napsat designérovi

Popis produktu

Jméno Hope značí eleganci a čistotu. Spisovatel I. G. Erenburg řekl, že "člověk se může rozloučit se vším, jenom ne s nadějí." Doufáme, že si Hope oblíbíte stejně jako my. 

 

Tělo poppetky Hope je zhotoveno z prvotřídní české usně, klopu pak tvoří jemná italská useň s chlupem. Jako zapínání slouží magnet. Střih vychází z čistých geometrických linií, přičemž obvod poppetky sestává z jednoho kusu. Malé "nožičky" na spodní části navíc zabrání oděru.

 

Na první pohled zaujme přiznané vnější prošívání. Samozřejmostí se stalo logo značky zlaté barvy vyražené na vnější kapse. Vnitřek poppetky tvoří hlavní prostor a kapsa z usně na drobnosti, a je navíc opatřen na zakázku vyrobenou zlatou podšívkou s logy.

 

Hope se nosí v ruce nebo elegantně na předloktí. S přehledem pojme dokumenty formátu A4. Spolu s poppetkou přes rameno / do ruky Joy, psaníčkem Desiree, limitovanou splétanou Patricií a klíčenkou / přívěskem na poppetku Glory tvoří Black Diamond Collection by Patrick Poppet. Inspirací k jejímu vytvoření se stal černý diamant a jeho magická barva a dokonalé, vybroušené detaily.

14 901 Kč
? Co znamená tento údaj?
Cena v eurech je POUZE orientační. Kurz převodu je 27,0. Konečná cena je daná aktuálním kurzem v bance zákazníka.
SR: 551,89 €
    Doprava zdarma
Platí pouze na území ČR
  Doprava zdarma
Platí pouze na území SR
100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI TI VRÁTÍME PENÍZE
Materiál: 100% hovězí useň, Podšívka: satén, Rozměry: 41 x 33 x 11 cm (š x v x h), Délka koženého ucha: 67 cm, Balení: prachový sáček + luxusní dárková taška

Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!