Bagpack egg blue

Dostupnost: Skladem
  Napsat designérovi

Popis produktu

<div id="item-description" style="font-size: 1em; margin: 0px 0px 15px; padding: 0px; box-sizing: border-box; position: relative;"> <div style="font-size: 1em; margin: 0px; padding: 0px; box-sizing: border-box; color: #2e2e2e; max-height: 150px; overflow: auto;">

Batoh i taška v jednom. Pomocí odepínatelných uší s nastavitelnou délkou si sami určíte jak se vám bude lépe nosit.

Batoh je zhotoven z koženky. Je lehce vypolstrovaný, zadní díl prošívaný, vypodšívkovaný, s vnitřní kapsou na zip, karabinkou na klíče a přepážkou (třeba na notebook).

Kovové komponenty (zip, očka a posuvníky) jsou  ve zlatém provedení, ale lze je udělat stříbrné, případně v méně nápadné staromosazi za příplatek 100 Kč.

 

Díky jednoduchému provedení lze batoh nosit jak k elegantním outfitům, tak k neformálním vycházkovým.

 

Menší varianta: výška: 35 cm, šířka: 30 - 22 cm, hloubka: 10 - 6 cm cena: 1.750,- Kč  (pokud o ni máte zájem, stačí připsat do poznámky a cenu potom upravíme)

 

rozměry: výška: 38, šířka: 30 - 36 cm, hloubka: 13 cm, délka uší: nastavitelná

 

</div> </div> <form id="trade" style="font-size: 1em; margin: 0px; padding: 0px; box-sizing: border-box; border-bottom-width: 1px; border-bottom-style: solid; border-bottom-color: #cccccc;" action="https://www.molo7.cz/kosik/pridat/1417/" method="get"> <div id="item-details" style="font-size: 12.8px; margin: 0px 0px 15px; padding: 0px; box-sizing: border-box; border-style: solid; border-color: #cccccc; border-width: 1px 0px; font-family: Arial, sans-serif; line-height: 17.92px;"> </div> <div id="item-price-buy" class="clearfix" style="font-size: 12.8px; margin: 0px 0px 15px; padding: 0px; box-sizing: border-box; font-family: Arial, sans-serif; line-height: 17.92px;"> </div> </form>
1 850 Kč
? Co znamená tento údaj?
Cena v eurech je POUZE orientační. Kurz převodu je 27,0. Konečná cena je daná aktuálním kurzem v bance zákazníka.
SR: 68,52 €
    Doprava zdarma
100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI TI VRÁTÍME PENÍZE

Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména, která už na této scéně působí nějaký ten
pátek, ale i jména nepříliš profláklá, kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás sakra těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    S každým designerem se osobně setkáváme, povídáme si, poznáváme nejen sami sebe, ale i jeho tvorbu. Každý designer má svůj rukopis a řeč, kterou k vám promlouvá, a my se snažíme, aby vás tato tvorba neminula. Jsou zárukou kvality, originality a neotřelosti.

  • MOLO7zine

    MOLO7zine píše 11 koček. Ztělesňuje jejich představu, jak by měl vypadat magazín nezatížený stigmatem víkendového počtení o tom, co kde jaká minoritní celebrita udělala za skandál. Tenhle zine vás chce především inspirovat, informovat o zajímavých projektech a událostech, brát vás na nová místa a představit vám osobnosti, které mají co říct.