Medusa v modři a opálu

Dostupnost: Do 2 týdnů
  Napsat designérovi

Popis produktu

Svítidlo Medusa vzniklo jako objekt metamorfující sebe sama díky průniku světla. Denní světlo umocňuje plasticitu lampy a zdůrazňuje její vnější barvu. Při rozsvícení světlo lampu naopak prozařuje a jeho průnikem dochází ke skládání barev jednotlivých skleněných segmentů. Barevnost se tak mění podle typu a intenzity světla, které se zrcadlí v ploše leštěné mědi. Celý proces tvorby byl podmíněn snahou o dosažení co největší jednoduchosti a funkčnosti. Z tohoto důvodu byla lampa koncipována do tří dílů, které umožňují snadnou výměnu žárovky a bezproblémové čištění. Medusa je výsledkem fascinace světlem a jeho proměnami. Svým tvaroslovím odkazuje k obdivu estetiky Bauhausu. Skleněné segmenty jsou foukány hutními Mistry do dřevěných forem z bukového dřeva. Síla skla se může drobně lišit, je to dáno charakterem ruční práce. Díky tomu je každé ručně foukané sklo unikátní.  Spodní kovový díl je vyráběn na míru a do detailu pasován Mistrem pasířem přesně pro každý díl zvlášť. Kvůli vysokým výrobním nákladům Medusa vznikla jen v malé limitované sérii, každá lampa existuje v jediném barevném prototypu. Materiál: sklo, měď, mosaz, porcelánová objímka. Lampu zasíláme velice pečlivě zabalenou a součástí balení je i úsporná žárovka typu LED. Rozměry: 60cm x 30 cm.

35 000 Kč
? Co znamená tento údaj?
Cena v eurech je POUZE orientační. Kurz převodu je 27,0. Konečná cena je daná aktuálním kurzem v bance zákazníka.
SR: 1,296,30 €
    Doprava zdarma
100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI TI VRÁTÍME PENÍZE

Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména, která už na této scéně působí nějaký ten
pátek, ale i jména nepříliš profláklá, kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás sakra těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    S každým designerem se osobně setkáváme, povídáme si, poznáváme nejen sami sebe, ale i jeho tvorbu. Každý designer má svůj rukopis a řeč, kterou k vám promlouvá, a my se snažíme, aby vás tato tvorba neminula. Jsou zárukou kvality, originality a neotřelosti.

  • MOLO7zine

    MOLO7zine píše 11 koček. Ztělesňuje jejich představu, jak by měl vypadat magazín nezatížený stigmatem víkendového počtení o tom, co kde jaká minoritní celebrita udělala za skandál. Tenhle zine vás chce především inspirovat, informovat o zajímavých projektech a událostech, brát vás na nová místa a představit vám osobnosti, které mají co říct.