DEKA MAXI ŠEDÁ

Dostupnost: Do 2 týdnů
  Napsat designérovi

Popis produktu

Rozměry: 100 x 140 cm

Materiál: 100 % australské merino

Barva: stříbrná šedá

 

Česance se vyznačují měkkostí a hřejivostí. Vlákna jsou o síle 20 mikronů a díky jejich jemnosti je materiál příjemný na dotyk a nedráždí pokožku. Merino umí regulovat tělesnou teplotu a je přirozeně prodyšné. Má antialergické vlastnosti a vlivem své struktury a schopnosti vstřebávat vlhkost snižuje tvorbu nepříjemného zápachu a udržuje si delší svěžest.

 

Péče o merino

 

Plstnatění je přirozenou vlastností merino vlny. Čím jsou vlákna tenčí a kučeravější, tím také snáze plstí. Každý výrobek z vlněných česanců proto v průběhu času postupně mění svůj „nadýchaný“ tvar a vlivem pravidelného užívání se mohou objevovat žmolky. Ty odstraníme jemným odtrhnutím. Vzniklé žmolky opatrně chytneme a vytáhneme ve směru vlny.

 

Správná péče a zacházení hrají svou roli. Důležité je vyvarovat se mýdlu či pracím práškům, které k plstnatění přispívají. Vlna je opravdu choulostivá a nesnese ani vysoké teploty a horkou vodu. Prach a nečistoty typu zvířecí chlupy se doporučují čištit pouze za sucha – vyklepat a na několik hodin nechat vyvětrat (ne na přímém slunci). Pokud dojde ke skvrnám (od vylité kávy apod.), s jejich čistěním neotálíme. Skvrnu umyjeme studenou vodou, vložíme mezi dva ručníky a jemně stiskneme. Poté rozložíme na vzdušném místě a pravidelně obracíme, dokud vlna zcela neuschne.

 

8 530 Kč
? Co znamená tento údaj?
Cena v eurech je POUZE orientační. Kurz převodu je 27,0. Konečná cena je daná aktuálním kurzem v bance zákazníka.
SR: 315,93 €
    Doprava zdarma
100% GARANCE - V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI TI VRÁTÍME PENÍZE

Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména, která už na této scéně působí nějaký ten
pátek, ale i jména nepříliš profláklá, kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás sakra těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    S každým designerem se osobně setkáváme, povídáme si, poznáváme nejen sami sebe, ale i jeho tvorbu. Každý designer má svůj rukopis a řeč, kterou k vám promlouvá, a my se snažíme, aby vás tato tvorba neminula. Jsou zárukou kvality, originality a neotřelosti.

  • MOLO7zine

    MOLO7zine píše 11 koček. Ztělesňuje jejich představu, jak by měl vypadat magazín nezatížený stigmatem víkendového počtení o tom, co kde jaká minoritní celebrita udělala za skandál. Tenhle zine vás chce především inspirovat, informovat o zajímavých projektech a událostech, brát vás na nová místa a představit vám osobnosti, které mají co říct.