LJS/Lu Jindrák Skřivánková

LJS je nezařaditelný fashion projekt, který vytváří malířka Lu Jindrák Skřivánková. Koncept a forma oblečení navazuje na její zájem o architekturu, kterou zachycuje na svých obrazech.

Kolekcí prostupuje malířské gesto, nahodilost  a architektonické  monumentální jednoduché formy, ovlivněné  švédskou a japonskou zkušeností. Motivy pro drobné barevné výšivky  nachází ve svém cestovním skicáku. Její produkce je jedinečná a vzniká jen v limitovaném množství.

LJS / UPCYCLED tvoří protipól minimalistické kolekci. Potisky, ručně malované či vyšité detaily  a pozměněné střihy již existujícího oblečení  vytvářejí  neopakovatelné autorské kusy. A navíc demonstrují opak FASTFASHION produktům.


  Nabídka designéra

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména, která už na této scéně působí nějaký ten
pátek, ale i jména nepříliš profláklá, kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás sakra těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    S každým designerem se osobně setkáváme, povídáme si, poznáváme nejen sami sebe, ale i jeho tvorbu. Každý designer má svůj rukopis a řeč, kterou k vám promlouvá, a my se snažíme, aby vás tato tvorba neminula. Jsou zárukou kvality, originality a neotřelosti.

  • MOLO7zine

    MOLO7zine píše 11 koček. Ztělesňuje jejich představu, jak by měl vypadat magazín nezatížený stigmatem víkendového počtení o tom, co kde jaká minoritní celebrita udělala za skandál. Tenhle zine vás chce především inspirovat, informovat o zajímavých projektech a událostech, brát vás na nová místa a představit vám osobnosti, které mají co říct.