LAIA

Buďte opravdová bohyně!

Značka Laia má kořeny v prosluněném Španělsku. Během šesti let jsem nasávala jejich životní styl, kde estetika hraje jednu z hlavních rolí. Laia je tu především proto, aby zvýraznila přirozenou krásu a dala ženám skvělý pocit. 

Naše produkty mají dokonalý design, skvěle padnou a zvýrazní  ženské křivky. Používáme nejkvalitnější materiály z Itálie a ze Španělska a samotná výroba probíhá v Čechách. To zaručuje vysokou kvalitu, která je zřejmá už na první pohled. Naše kolekce jde ruku v ruce se současnými trendy materiálů i designu a vždy myslíme dopředu.

Vyrábíme a prodáváme plavky. Nabídku také brzy rozšíříme o linii dámských pyžamek a košilek.

A to vše je jen začátek. :)

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména, která už na této scéně působí nějaký ten
pátek, ale i jména nepříliš profláklá, kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás sakra těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    S každým designerem se osobně setkáváme, povídáme si, poznáváme nejen sami sebe, ale i jeho tvorbu. Každý designer má svůj rukopis a řeč, kterou k vám promlouvá, a my se snažíme, aby vás tato tvorba neminula. Jsou zárukou kvality, originality a neotřelosti.

  • MOLO7zine

    MOLO7zine píše 11 koček. Ztělesňuje jejich představu, jak by měl vypadat magazín nezatížený stigmatem víkendového počtení o tom, co kde jaká minoritní celebrita udělala za skandál. Tenhle zine vás chce především inspirovat, informovat o zajímavých projektech a událostech, brát vás na nová místa a představit vám osobnosti, které mají co říct.