JEDINĚ.

Ručně a s láskou pletená. Minimalistická v myšlence, maximální v samotném provedení. Milující neutrální odstíny, které tu a tam zabloudí do živějších barevných experimentů. Jemná a hřejivá. Jednoduchá a smyslná. S příběhem, který se neustále rozvíjí.

Značka JEDINĚ. plete z česanců kvalitní merino vlny, ze kterých se snaží vytvářet osobité a funkční doplňky. Drží se umírněných barev, jednoduchých tvarů a vzorů bez zbytečných příkras a dekorací. Nehledá dokonalost, jejím motivem jsou pocity, malé radosti a každodenní chvíle, které v souhrnu tvoří šťastný a naplňující život.

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména, která už na této scéně působí nějaký ten
pátek, ale i jména nepříliš profláklá, kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás sakra těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    S každým designerem se osobně setkáváme, povídáme si, poznáváme nejen sami sebe, ale i jeho tvorbu. Každý designer má svůj rukopis a řeč, kterou k vám promlouvá, a my se snažíme, aby vás tato tvorba neminula. Jsou zárukou kvality, originality a neotřelosti.