GOSHICO

Pro ty, kteří jsou rádi neobvyklí, originální - GOSHICO nabízí tašky a doplňky, které zdůrazňují individualitu a životní styl unikátním způsobem. GOSHICO je značka založená dvěma sestrami, nabízí jedinečnou kolekci kabelek a tašek inspirovaných tradiční motivy z Evropy a dalších regionů světa. Polská designérka Malgo navrhuje nové modely, Aga pečuje o výrobu a kvalitu produktu. Výsledkem tohoto spojení jsou úžasné, ale i praktické tašky a doplňky. Od roku 2008 značka získává srdce obdivovatelů po celém světě.
GOSHICO kabelky jsou ručně vyrobené s důrazem na detail a zaručenou kvalitu. Výšivky jsou velmi husté a vypouklé, používáme pouze vysoce kvalitní materiály.

 

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!