TÝDEN SE 7dub

7dub - Zuzana Sedmidubská from elva katter on Vimeo.

zuzana sedmidubská je absolventkou ateliéru módní tvorby na pražské umprum a od roku 2007 navrhuje pod značkou 7dub. v posledním ročníku školy získala titul top styl designer, v roce 2010 se objevila v prestižním výběru mladých návrhářských talentů shooting fashion stars s kolekcí stripes. právě tato kolekce vytvořená z pruhů látek tak, aby vzniklo co nejméně textilního odpadu, znamenala zlom ve směřování její tvorby. od té doby uvažuje zuzana sedmidubská o své práci v širších souvislostech a je jednou z českých průkopnic ekologického přístupu k módě (její aktuální bio kolekci oděvů mist si můžete pořídit na MOLO7). v současné době je s dvěma malými dětmi na mateřské a žije na moravě. připravuje novou kolekci, jejíž první vlaštovky můžete vidět na videu, které jsme natočily při naší návštěvě v pražském showroomu v karlíně.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!