TÝDEN S WEMOVE

wemove from elva katter on Vimeo.

lucie králová a adéla senetová pochází z litomyšle a kamarádí se už od školky. z lucie se po studiích na bratislavské všvu stala módní návrhářka a z adély trenérka fitness. když se daly vloni na jaře zase dohromady, založily spolu značku sportovního oblečení wemove. na nápad je přivedl nedostatek designově zajímavého fitness oblečení vyrobeného v čechách. ke vzniku značky prý stejnou měrou vedla snaha o lokální alternativu eticky sporné globální produkce jako i touha odlišit se od davu v trikotech s fajfkami, pruhy a rádoby vtipnými nápisy.

oblečení má na starosti především návrhářka lucie, někdejší finalistka shooting fashion stars a polovička módního dua krakora. již z první kolekce je patrné, že wemove představuje sofistikovanější styl než běžné značky fitness oblečení. v barevné škále převládají tlumené odstíny, důraz je kladen na jednoduchost, komfort a příjemný nevtíravý design. použity jsou kvalitní materiály od lokálních dodavatelů a oblečení se šije ve středních čechách. v budoucnu plánují rozšířit nabídku o pánské kousky a zaměřit se i na jiné druhy pohybu než jsou pilates, jóga a posilování. jelikož je obě začalo bavit běhat, brzy se dočkají i ti, kteří raději běhají v přírodě než v tělocvičně.

se zakladatelkami wemove lucií a adélou jsme se sešly v more than pilates kousek od národní třídy; k pilates wemove totiž prostě od začátku patří. na rozhovor se těšte ve středu, kdy vyhlásíme i novou soutěž! mezitím se tady můžete vybavit do tělocvičny.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!