TÝDEN S VOALA

voala from elva katter on Vimeo.

tento týden tu bude mít hlavní slovo krásný papír. nedávno se na MOLO7 totiž přidalo jedno designové papírnické studio. VOALA původně vzniklo jako srdcový projekt grafického studia 2GD typo*graphic, dnes funguje jako zastřešující značka pro grafický ateliér i orginální české papírnictví, které můžete znát například z designbloku nebo designsupermarketu. z jednoduchých a ručně dokončovaných sešitů je poznat láska k čisté formě, úcta ke knihařskému řemeslu a poctivá práce, kterou ještě podtrhuje použití recyklovaného, ekologického papíru. za VOALA jsme se vydaly do prostorného showroomu / ateliéru v jednom z letenských vnitrobloků. rozhovor s designérkou blankou k. špičákovou si přečtěte ve středu, kdy se můžete těšit i na naši tradiční soutěž.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!