TÝDEN SE SOCKSINBOX

socksinbox from elva katter on Vimeo.

barevné ponožky a punčochy nosí iva neumanová už odmalička. odjakživa ji taky baví šít a kreslit. k šití ji přivedla babička, která ji učila na svojí singerovce a podnítila v ní zájem o módu. když pak iva coby absolventka oděvní průmyslovky přemýšlela, v čem se kreativně realizovat, přemohla ji láska k barvám a nápaditým vzorům a začala navrhovat ponožky. 'krabičkovo-ponožkový' nápad se zrodil před čtyřmi lety. ponožky se jmenují socksinbox a dostanete jich rovnou celou sadu zabalenou ve stylové krabičce. kromě samotného navrhování iva miluje každodenní hru se stylingem a výběr těch správných ponožek k outfitu. ve skříni má prý úplně všechny a každou chvíli si oblíbí jiný pár. módou barevných ponožek se dokonce nakazila i její babička. o tom, že kovářova kobyla rozhodně nechodí bosa se ostatně můžete přesvědčit na blogu socksinbox, který je skvělým zdrojem inspirace pro všechny milovníky ponožek i pro ty, kteří si nejsou jistí, jak je nosit. s čím je sladíte a další tipy od ivy a jejích zákazníků najdete tady.

a pokud právě snídáte, můžete si otevřít ranní radosti fotografky michaely dzurné a chuť vzít si dnes na sebe barevné ponožky vám můžeme zaručit. vybrat si pak můžete svoje oblíbené ponožky v krabičce, nebo si počkat na naši ponožkovou soutěž, kterou vyhlásíme ve středu. víc o ivě a socksinbox tu najdete za pár dní!Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!