TÝDEN S PROMISE CLOTHING

promise clothing from elva katter on Vimeo.

s lukášem váňou jsme se nesešly u něj v dílně, ale na břehu vltavy. svůj čas totiž nejradši tráví rybařením a ježděním na kole. do podolí tak samozřejmě přijel s prutem a na svojí 'fixce'. na sobě měl oblečení, které si z velké části vyrobil sám a testoval právě novou tašku přes rameno z voskovaného plátna a kůže. jeho začka se jmenuje promise clothing a je zaměřená na volný čas. vychází tak z osobních potřeb lukáše, bývalého závodníka ve freestyle bmx, sběratele starých motorek a kol a vášnivého rybáře. vkusné oblečení do přírody tu podle lukáše chybí. 'promise' trika jsou ušita z biobavlny, doplňky jako tašky, peněženky a pouzdra vyrobeny z přírodních materiálů. design vychází z jednoduchosti a praktičnosti, všechno si s sebou můžete vzít na kolo a vyjet někam za město.

víc o promise clothing se dozvíte pozítří v našem rozhovoru s lukášem. a o co se bude ve středu soutěžit? nechte se překvapit!Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!