TÝDEN S PIPIPUNK

ppunk from elva katter on Vimeo.

naše první setkání s designéry z MOLO7 v novém roce, náš první 'týden s' roku 2014, věnujeme všem punkovejm pipi dlouhejm punčochám. přestože umí jirka a wendy potisknout leccos, svoje grafický motivy tisknou pod značkou pipipunk právě na barevný punčocháče. krátce po vánocích jsme je navštívily v jejich dílně ve smíchovské meetfactory, v prostorné industriální hale skrývající staré tiskařské lisy, patrové sušáky na grafické tisky, plechovky s barvama a kartonové krabice plné silonek čekajících na tetování sítotiskem. přesný postup jejich vzniku je výrobním tajemstvím, na tisk v akci se ale přesto můžete podívat v našem videu z malý exkurze u pipipunk.

ve středu si budete moci o pipipunk přečíst víc a něco od nich taky vyhrát! prozatím se na pipi punčochy mrkněte sem.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!