TÝDEN S PAVLEM BERKYM

pavel berky from elva katter on Vimeo.

pavel berky vystudoval střední uměleckou školu v trenčíně, obor design oděvu. po několika letech studia v ateliéru módní tvorby na pražské umprumce školu přerušil a momentálně si dává studijní pauzu. v roce 2012 zvítězil v posledním ročníku soutěže top styl designér a dostal se tím tak do povědomí tuzemské módní scény. vloni předvedl hned dvě zajímavé kolekce; coming out čerpal inspiraci z prvků typických pro současné romské odívání, v kolekci nazvané F64.0 pavel citlivě zpracoval téma transsexuality. jeho nejnovější práce se týká slovenských lidových tradic a ač by toto téma mohlo svádět ke stereotypnímu a prvoplánovému zobrazení folklóru, pavel vytvořil krásnou a jemnou kolekci, která je přes svou nostalgickou náladu moderně pojatá. o kolekci folklore, se kterou se před týdnem prezentoval na největším českém týdnu módy mercedes-benz prague fashion weekend, se více dozvíte ve středu. chystáme pro vás rozhovor a soutěž!Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!