TÝDEN S PATTERN

pattern from elva katter on Vimeo.

lukáše pattermanna možná znáte jako designéra, který pod jménem pattern dělá streetwear pro kluky a v poslední době stále více i elegantnější městskou módu pro volný čas. sešly jsme se s ním na jeho nové pražské adrese, kde nám ukázal, jak mu pod rukama vznikají kalhoty z nové kolekce. drtivou většinu oblečení totiž šije lukáš komplet sám, řemeslo má v ruce už od školy. nám učarovala jeho preciznost, které si ostatně můžete všimnout i v naší video tour po jeho dokonale uspořádaném ateliéru. tomu se prý naučil, když navrhoval pro jednu brněnskou streetwearovou firmu. když došil, povídali jsme si u čaje o stěhování z ostravy do prahy, o čase na změnu a o tom, jak jeho původně 'skejtový' styl dospěl spolu s ním. rozhovor s lukášem si budete moct přečíst ve středu. zatím se s jeho oblečením můžete seznámit v naší nabídce na molu a u toho se těšit na blížící se soutěž s pattern, ve které něco z toho třeba vyhrajete!

11KKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!