TÝDEN S PAGE UNDERWEAR

page underwear from elva katter on Vimeo.

tento týden nás bude na molo7 svádět dámské prádlo značky page underwear. vymyslely ho bára severin a pavla gerschonová, obě absolventky univerzity jana evangelisty purkyně v ústí nad labem, jejichž jména jsou mimojiné spjatá s festivalem mladé módy arcolor. bára vystudovala vizuální design a stará se o byznys, pavla vystudovala oděvní návrhářství a vymýšlí konkrétní řešení modelů. zajímají se o původ látek a materiály vybírají s ohledem na zdraví nositelek i na životním prostředí. zcela propadly nebarvené biobavlně. kromě toho, že je fair trade a eko, je taky strašně pohodlná na nošení. zakládají si na tom, že každý nový model testují samy na sobě a zdokonalují střihy, aby ve finále byly co nejpohodlnější, perfektně padly a lichotily postavě.

page underwear jsme si prohlédly v prostorách industriálního vysočanského ateliéru a vy se na něj můžete podívat na našem videu z návštěvy. na rozhovor s pavlou a bárou se těšte ve středu, kdy vyhlásíme i soutěž o sexy kalhotky z biobavlny. fotoreport z vysočan chystáme na pátek. přejeme vám hezký týden!Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!