TÝDEN S MUM-RAY

mumray from elva katter on Vimeo.

za značkou mum-ray stojí mladá návrhářka lucie michalcová. navštívily jsme ji v jejím ateliéru /obchodě v krásné ulici náplavní kousek od vltavy, kde nabízí širokou škálu barevných tašek šitých převážně z koženky, od malých psaníček a drobných kabelek po retro brašny přes rameno a moderní urban batůžky. velká část sortimentu je sice vyvedena v jasných barvách, některé modely tu ale najdete i v nenápadném provedení a pokud chcete, můžete si na svou vybranou kabelku nechat namíchat oblíbenou barevnou kombinaci. mezi jarními novinkami jsme si s lucií povídaly o tom, proč ji navrhování kabelek tak chytlo, proč ji zklamalo studium na vysoké škole a jaké to je podnikat s malým dítětem. na celý rozhovor se můžete těšit ve středu, stejně jako na soutěž o dárek od mum-ray. jak to u lucie vypadá se můžete podívat už dnes v našem videu.

Kompletní nabídku Mum-ray najdete ZDE.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!