TÝDEN S MIK

mik from elva katter on Vimeo.

jana mikešová patří mezi mladé návrhářské talenty, které na sebe dokázaly upoutat pozornost už na škole. jana je teprve ve třeťáku na umprum a má za sebou mimojiné úspěšné předvedení svojí nejnovější kolekce na prague fashion weekendu 2014 a účast na international fashion showcase v londýně v rámci londýnského fashion weeku. z její nejnovější, jarně-letní kolekce vesna vyzařuje jemnost, něha a poetický dívčí půvab. kromě svých oblíbených pletenin z alpaky, mohéru a merina do ní jana zařadila i oděvy z ručně barveného hedvábí. vlnu si sama spřádá na kolovrátku, trochu jako v pohádce. a nebojte se, myslela i na podzim a zimu: kromě nové kolekce šatů vám upletla i spoustu krásných šál a nákrčníků. právě v milé společnosti jany mikešové alias mik budeme trávit tento týden na molo7. na středu chystáme s janou rozhovor a soutěž a na pátek máme připravenou kupu hezkých fotek z jejího krásného ateliéru. do showroomu mik se ostatně můžete přijít podívat i vy; najdete jej v libni na náměstí dr. holého 10.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!