TÝDEN S LAIA

laia from elva katter on Vimeo.

laia goes to the beach je značka nasáklá španělskem, tamním životním stylem, mořem a plážovou kulturou. její zakladatelka zuzana janovcová ve španělsku strávila celkem šest let. původně tam odjela na studijní pobyt erasmus v rámci studia ekonomie, pak se na prosluněný jih vrátila a v madridu získala titul mba v oboru fashion management. když pak sbírala pracovní zkušenosti jako nákupčí u velkých módních firem, nezapomínala ani na život na pláži. tam ji také napadlo založit vlastní značku plavek a uskutečnit si svůj dětský sen stát se módní návrhářkou. zrealizovat se ho však rozhodla až po návratu do čech.

plavky navrhuje sama, jejich výrobu však zadává do české firmy. ušité jsou z kvalitních látek dovezených z itálie a španělska a navržené jsou tak, aby zdůraznily křivky a podtrhly přirozenou ženskou krásu.

na rozhovor se zuzanou se těšte ve středu, stejně jako na soutež o jedny z krásných plavek od mladé české značky laia goes to the beach... a díky ní můžete taky!Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!