TÝDEN S LA FEMME MIMI

la femme mimi from elva katter on Vimeo.

mimi lan pochází z hanoje, v čechách už ale žije pěknou řádku let. původně se módou živit nechtěla a vystudovala mezinárodní vztahy, šít ji ale bavilo čím dál víc. značku la femme mimi založila v roce 2007 a k jejím dosavadním vrcholům patří loňská prezentace na prague fashion weekend a nedávná účast na shanghai fashion week. klientky má nejen v čechách, ale i ve vídni, amsterdamu a v číně. ve své tvorbě propojuje své vietnamské kořeny i západní zkušenost, nejrůznější tradice, vzory a barvy. její aktuální kolekce se jmenuje touhy a zážitky.

mimi jsme navštívily v jejím ateliéru ve štěpánské ulici a přichomýtly jsme se i ke zkoušce svatebních šatů - jen se podívete na našem videu! na rozhovor i soutěž s mimi se můžete těšit ve středu, vybírat a nakupovat oblečení la femme mimi můžete zatím TADY.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!