TÝDEN S KATEŘINOU REICHOVOU

katerina reichova from elva katter on Vimeo.

kateřina reichová vystudovala ústav umění a designu v plzni. nejprve se zaměřila na keramiku, na magisterské studium se ale přesunula do ateliéru designu kovu a šperku k profesoru v.k. novákovi. hned se svou první klauzurní prací tam slavila úspěch: za kolekci futuristických solitérních náušnic mullatem získala ocenění za dobrý studentský design pro rok 2011. leitmotivem její práce se šperkem je od počátku vize budoucnosti. baví ji vytvářet futuristické předměty, například obří mechanická křídla signalix, které sestrojila v rámci svojí diplomové práce, nebo brýle inspirované tvorbou architektky zahy hadid, umí ale i menší a nositelné šperky. nejraději pracuje s nerez ocelí a akrylátovým sklem, tyhle materiály jsou jí bližší než zlato a drahé kameny. náramky, náušnice a náhrdelníky od katerina reichova najdete TADY.

sympatickou designérku jsme navštívily v jejím ateliéru ve strašnicích a spoustu krásných šperků jsme si i vyzkoušely (viz video). rozhovor a soutěž o šperk od káti reichové pro vás chystáme na středu, na fotky se můžete těšit v pátek.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!