TÝDEN S JIRI KALFAR

jiri kalfar from elva katter on Vimeo.

jiří kalfař je mladý, pohledný a plný elánu. nejprve prorazil jako model a tanečník, nedávno se rozhodl zkusit štěstí také jako módní návrhář. loni v září se poprvé ve velkém představil odborné veřejnosti na mb prague fashion weekend (náš report najdete tady) a vysloužil si vesměs pozitivní ohlasy. když o své práci mluví, je poznat, že ctižádost mu rozhodně nechybí. ze všech možných stylů jej nejvíc oslovila bohémská elegance, kterou se prý nakazil v newyorské east village. svými kolekcemi chce inspirovat uvolněný a hravý přístup k módě, který pro čechy není zrovna typický (praha není new york). JIRI KALFAR (internacionální znění značky budiž jedním z důkazů velkých plánů mladého tvůrce) navíc myslí jak na pánský, tak na dámský šatník. jiřího jsme navštívily v kafkově domě, pár kroků od staroměstského náměstí, kde má značka k dispozici několik místností včetně showroomu, střižny a krejčovské dílny.

kolekci JIRI KALFAR na letošní podzim/zimu můžete zakoupit na MOLO7 (tady). ve středu vám opět přineseme nejen rozhovor s designérem, ale i soutěž o nějaký kousek od něj, takže si nás tu nezapomeňte naladit!Komentáře

  • Leporell

    To se nedá číst! Takových příšerných hrubek. A to je vážně tak těžké napsat na začátku věty velké písmeno?! Doporučuji procvičit velká písmena u názvů měst, ulic, atd.

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!