TÝDEN S JA.NE

ja.ne from elva katter on Vimeo.

autorkou stříbrných minimalistických šperků skrývajících se pod označením ja.ne je jana hamrová. povoláním je architekta a stavět domy ji baví, stejně jako zařizovat interiéry a po večerech řezat pilkou u šperkařského stolu. dílnu má doma ve skříni, přesněji řečeno za posuvnými dveřmi, kam ji může v případě potřeby zase schovat a tvářit se jako normální architektka, která domů chodí jenom relaxovat. zlatnickou techniku se naučila během dovolené na workshopech v praze a bratislavě, to už se ale profesionálně věnovala architektuře a šperk pro ni byl jen volnočasovou aktivitou. navzdory tomu si díky internetu rychle získala klientelu.

janu jsme navštívily v jejím dejvickém bytě, který si sama zařídila podle svých představ. nakoukly jsme do jejího šperkařského koutku a nad skvělým koláčem jsme si povídaly o tom, jak je možný, že zvládá architekturu i šperk.

pokud se vám na naší video-návštěvě u jany líbilo, mrkněte se i na její šperky SEM!Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!